Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

    Turuncu Hali Yikama Firmamız ev,Ofis,Restoran Cafe ve Otel Gibi Yerlerde Kullanılan Stor Perde ve Zebra Stor Perdelerinizin Modeli ne Olursa Olsun,Yıkama ve Temizligi Yapılmaktadır.SANCAKTEPE,CEKMEKOY,UMRANİYE,ATASEHİR bölgelerine hizmet verilmektedir.

    

 

...

Daha Fazla

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

HALİ YİKAMA Firmamızda Aynı Zamanda Yün Yorgan, Elyaf Yorgan,Battaniye Yıkama Hizmeti de Verilmektedir.Yorgan ve Battaniyeleriniz Endüstriyel Çamaşır Makineleri İle Tek Tek Yıkanmaktadır.

...

Daha Fazla

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yikama Her Evin Battaniye ve Yorganları Tek Tek Yıkanır.SANCAKTEPE,ÇEKMEKÖY,ATASEHİR,UMRANİYE Battaniye ve Yorgan Yıkama Yapılır.

...

Daha Fazla

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

 koltuk yikama Düşünüldügü Gibi Basit bir iş Degildir.2 İle 4 Saat Arasında Zaman Alan,Yorucu ve Özen İsteyen bir İştir. Sancaktepe,Cekmekoy,Atasehir,Umraniye  de Koltuk Yikama Hizmeti Verilir.Ev Koltuk Yikama,Ofis Koltuk Yikama,Cafe Koltuk Yikama,Restoran Koltuk Yikama,Sinema Koltuk Yikama,Toplantı Salonları Koltuk Yıkama Hizmeti Verilir.

...

Daha Fazla

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Hali Yikama nın Önemi! Unutmayınızki Halılarınız Evde Çocuklarınızın Hem Oyun Parkı Hemde Yemek Masasıdır. Hali Evlerde Mekanları Hem Sıcak Tutan Hemde Dekoratif Gösteren Bir Eşyadır,Hali Yerde Sürekli Toz Olur Elimizden Üstümüzden Esyalarımızdan Dökülenler Halı Üzerinde Birikir Halı Üzerinde Dolastıkca Tozlar Gözle Görülmesede Halı Hav Diplerine Çöker Evde Yuzeysel Yapılan Temizlikle Halı Hav Diplerindeki Kalıntılardan Kurtulmanız Mümkün Olmayacaktır.Profesyonel...

Daha Fazla

Foto Galeri

  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halı Yıkama

Hakkımızda

Hali Yikama Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup temizlik sektöründe boy göstermektedir.Firmamız işini bilen profesyonel hali yikama ve servis personeli ile hizmet vermektedir.Firmamızda kaliteli makine teçhizat , kaliteli şampuan ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır.Hali yikama firmamız aynı zamanda koltuk yikama,stor perde yikama,yerinde hali yikama,bambu hali yikama,el dokuma hali yikama,eldokumahaliyikama,bambuhaliyikama,ev temizligi,ofis temizligi,cafe,restoran temizligi,inşaat sonrası temizlik ve bina dış cephe temizligi yapmaktadır.

Sosyal Medya