ARAÇ GİRİŞİ YASAK OLAN SİTELERE SERVİS YAPILMAZ...
50 TL ALTINDAKİ TUTARLARA SERVİS YAPILMAZ...

sancaktepe hali yikama

  çekmeköyhaliyikama,çekmeköyhalıyıkama,çekmeköy hali yikama,çekmeköy halı yıkama.sancaktepe hali yikama,halı yıkama

Kullanım Şartları

      Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, bilgileri, gibi tüm iletişim istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması için talep edilmektedir.

      Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bilgileriniz ödeme, ürün teslimatı amacı kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak korunmaktadır. * Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
  Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

  Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.

  Web Sitemiz' den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

  Web Sitemiz' e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, www.turuncuhaliyikama.com.tr personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır. .. www.turuncuhaliyikama.com.tr söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır www.turuncuhaliyikama.com.tr bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir www.turuncuhaliyikama.com.tr’in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, www.turuncuhaliyikama.com.tr bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

      Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri,gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan www.turuncuhaliyikama.com.tr sorumlu değildir.

      www.turuncuhaliyikama.com.tr destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, www.turuncuhaliyikama.com.tr aittir.
  Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.


Gizlilik Politikası

  Turuncu Halı Yıkama, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, - gizlilik politikası gereği - üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

      Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Turuncu Halı Yıkama, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

      Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Turuncu Halı Yıkamaya vermesi gerekebilir. Turuncu Halı Yıkama,, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

      Turuncu Halı Yıkama, resmi internet sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Turuncu Halı Yıkama, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Turuncu Halı Yıkama, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

      Google AFS reklamlarının Turuncu Halı Yıkama'ya yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

      Turuncu Halı Yıkama,gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Turuncu Halı Yıkamanın değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.

Anasayfa Halı Koltuk Perde Yıkama Bölümü

  sancaktepe hali yikama,çekmeköy halı yıkama,halı yıkama

Anasayfa

  cekmekoy hali yikama,sancaktepe hali yikama,atasehir hali yikama,ümraniye hali yikama,Hali Yikama,Koltuk Yikama,Stor Perde Yikama,yorgan yikama,bambu hali yikama,bambuhaliyikama.el dokuma hali yikama.sancaktepehaliyikama.çekmeköyhalıyıkama,çekmeköyhaliyikama,çekmeköy halı yıkama,çekmeköy hali yikama,sancaktepe,hali,yikama.halı yıkama.sancaktepe halı yıkama.

Neden Turuncu Halı Yıkama

  hali yikama  (hali temizleme) hafife alınmıyacak ciddi bir iştir çünkü halı üzerinde toz,kir,akar,gözle görülmeyen birçok zararlı bakteriler yuvalanmaktadırunutmayınızki halılar çocuklarınızın hem oyun parkı hem yemek masasıdır. yaptıgı işin önemini kavrayamıyan hali yikama işini yapmak için uygun yeri ve makineri olmayan yeteri kadar bilgisi olmayan tesislere dikkat edilmelidir. halı yıkama son yıllarda çok popüler olan çok ragbet gören bir sektör haline gelmiştir. bu sebepden dolayı hali yikama işini bilen bilmeyen bircok kişi tarafından egitim almadan hali yikama işinin ehemmiyetini kavramadan bu işe baslaması bilgisizlikten kaynaklı yapılan hatalardan ötürü siz müsterilerimiz tarafından bakıldıgında meslegimiz itibarsızlaştıgı fark edilmektedir.siz müşterilerimizin halı yıkatacagınız yerlerin uygunlugunu mesleki egitimi yeterliligini sorgulamanız gerekmektedir. biz turuncu halı yıkama olarak makine teknolojisini takip ederek uygun makinelerin teminini yapar yeni çıkan halı modelleri için periyotik aralıklarla egitimini alır.hali yikama. bizim işimiz.çekmeköyhalıyıkama,çekmeköy halı yıkama,çekmeköy hali yikama,çekmeköyhaliyikama,bambuhaliyikama,bambu hali yikama